ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

درباره فروشگاه

این فروشگاه متعلق به آقای حسین عرب (صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی) می باشد که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه تربیت مدرس بوده و 30 سال سابقه کار مستمر و مرتبط در زمینه منابع انسانی و امور اداری دارد.
محصولات این فروشگاه، فایل های دیجیتال آئین نامه و دستورالعمل های اداری یا فرم هایی می باشد که در امور اداری و منابع انسانی شرکتها و موسسات تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این فایل ها جهت استفاده مدیران و کارشناسانی که تجربه یا وقت لازم را جهت تهیه آنها ندارند، به فروش گذاشته شده و با توجه به اینکه فایل ها با فرمت Word یا Excel می باشند، خریداران می توانند متن آن را طبق شرایط داخلی شرکت خود ویرایش نمایند.
روال فروش به این شکل است که خریداران پس از انتخاب فایل مورد نظر (محصول)، بر روی دکمه "خرید فایل" کلیک کرده و به صفحه پرداخت اینترنتی بانک هدایت می شوند. پس از پرداخت وجه، لینک دانلود فایل فعال شده و می توانند فایل خریداری شده را مستقیماً دانلود نمایند. در ضمن یک نسخه از فایل خریداری شده، به آدرس ایمیل خریدار نیز ارسال می شود.
تومان